Pomogę Ci spełnić marzenie o własnym mieszkaniu budowie domu niezależności

Tylko w 2023 roku pomogliśmy ponad 102 osobom zdobyć kredyt hipoteczny na warunkach lepszych, niż oferował im bank!

Ocena klientów · 5,0 / 5,0

Wiesz, że… 🤔

Jako eksperci kredytowi mamy dostęp do ofert kredytów hipotecznych z wielu banków?

Dzięki temu łatwo możemy je dla Ciebie porównać i wybrać najtańszą! 

W taki sposób możesz zaoszczędzić nawet KILKADZIESIĄT TYSIĘCY ZŁOTYCH 
w skali całego okresu kredytowania

Ewa i Sławek Marczak Marczak Finanse poznajmy się

Każdy z nas marzy o własnych czterech kątach🏠
Mój dom, moja twierdza, moje zasady – pełna swoboda i komfort.

Nie musisz jednak czekać na „lepszą okazję”! 

Ona jest na wyciągnięcie ręki!

Krok po kroku przeprowadzimy Cię przez proces zdobycia kredytu na zakup lub budowę nieruchomości

Sprawdzimy Twoją zdolność kredytową

Dowiesz się, na jaką kwotę kredytu możesz liczyć!

Pomożemy Ci skompletować dokumenty

Zbierzemy wszystkie dokumenty, które są wymagane przez bank, aby udzielić Ci kredytu

ZŁOŻYMY WNIOSEK

Wybierzemy ofertę kredytu, która będzie dla Ciebie najbardziej opłacalna, a następnie złożymy w banku wniosek u przyznanie kredytu!

Marcin Surdyk
Marcin Surdyk
2024-05-24
Pan Sławek to wysokiej klasy fachowiec w swojej branży. Wysoka kultura osobista, duże doświadczenie, do tego bardzo duża wiedza. Gdybym miał po raz kolejny brać kredyt,.zrobiłbym z pomocą pana Sławka. 🙂
Katarzyna Fig
Katarzyna Fig
2024-05-13
Trafiłam do Marczak Finanse z polecenia przyjaciółki. Pani Ewa i Pan Sławek w mojej ocenie to rzetelni specjaliści. Pełen profesjonalizm w każdym calu. Polecam i dziękuję!
Tosia :D
Tosia :D
2024-04-29
Bardzo polecamy współpracę z Panem Marczakiem. Ogrom wiedzy, wsparcia, porad, cierpliwości i odpowiedzi na pytania. Z czystym sumieniem polecam współpraca oraz dziękuję.
Ksenia Kolesnik
Ksenia Kolesnik
2024-04-25
Величезна подяка пані Єві за співпрацю! З допомогою професіоналізму пані Єви швидко отримали кредит до омріяної квартири. На кожному етапі Єва консультувала, допомога з заповненням документів, відповідала на всі запитання, завжди була на зв'язку. Професіонал своєї справи та максимально приємна людина з якою процес отримання кредиту був легким та швидким!! Рекомендую! PS Dziękuję bardzo za współpracę i gorąco polecam usługi pani Ewy do pytań związanych z nieruchomościami! Dzięki profesjonalizmu pani Ewy szybko dostaliśmy kredyt na wymarzone mieszkanie! Pani Ewa zawsze odpowiadała na pytania, była w kontakcie!
Tomasz Podzerek
Tomasz Podzerek
2024-04-19
Z czystym sumieniem i pełną mocą mogę polecić Pana Sławka! Ogromna wiedza, doświadczenie, dyspozycyjność oraz zaangażowanie sprawiają, że proces formalny związany z kredytem hipiotecznym przebiega bez najmniejszych problemów. Pan Sławek dostępny w każdej chwili odpowiada na każde pytania i rozwiewa wątpliwości. Z jego strony otrzymaliśmy pomoc w dwóch tematach i w obu skutecznie. Jeżeli komuś wydaje się, że jego sprawa jest beznadziejna to pora udać się do Pana Sławka - jeśli jemu nie uda się znaleźć rozwiązania to po prostu znaczy, że takiego nie ma. Fachowiec w 100% A poza tym, Pan Sławek jest po prostu przesympatyczną osobą. Chylę czoło i dziękuję!
Aleksandra Pieczyńska
Aleksandra Pieczyńska
2024-04-03
Pan Sławek przeprowadził nas przez cały proces kredytowy, fachowo doradził, cierpliwie odpowiadał na wszystkie pytania i znalazł rozwiązania dopasowane do naszych potrzeb. Serdecznie polecam współpracę z Panem Sławkiem!
Maciej Pietrzyk
Maciej Pietrzyk
2024-04-02
Współpraca ze Slawkiem to czysta przyjemność. Przedstawił wszystko jasno i klarownie, zawsze był dostępny i chętny do wyjaśnienia wątpliwości. Dzięki niemu spokojnie przeszliśmy proces zalatwiania kredytu na mieszkanie. Polecam z czystym sumieniem.
Bartek Przybylski
Bartek Przybylski
2024-03-21
Wspaniały człowiek, który dba o klienta na każdym etapie. Zawsze ma czas, jest na czas, do tematu podchodzi niezwykle profesjonalnie. Z Panem Sławkiem nie ma rzeczy niemożliwych i coś co wydawałoby się ciężkim tematem, jak kredyt hipotetyczny staje się czymś prostym i osiągalnym. Gorąco Polecam współpracę z tym doradca.
Anna Kucharska
Anna Kucharska
2024-03-19
Jestem bardzo zadowolona z pomocy Pana Sławka. Oczywiście, oprócz wiedzy merytorycznej ogromnym plusem były błyskawiczne odpowiedzi, pełna dyspozycyjność i widoczne zaangażowanie w cały proces kredytowy. Dodając do tego spokój, profesjonalizm i doświadczenie otrzymujemy doradcę idealnego :) Szczerze polecam
98Basia
98Basia
2024-03-12
Współpraca z Panem Sławkiem była czystą przyjemnością. Było mój pierwszy kredyt, w dodatku hipoteczny. Pan Sławek tłumaczył wszystko dokładnie i odpowiadał zawsze na moje pytania w szybkim tempie. Czułam się bezpiecznie mając jego pomoc.

Zrób pierwszy krok w kierunku zakupu lub budowy nieruchomości! 

Wypełnij formularz i skorzystaj z bezpłatnej konsultacji dotyczącej kredytu hipotecznego