Ewa i Sławek Marczak Marczak Finanse poznajmy się
logo-obraz

Z tej strony Ewa i Sławek

Jesteśmy zgranym zespołem – zarówno w pracy, jak i w życiu prywatnym, działamy razem uzupełniając się i wspierając.

Wierzymy, że właśnie WIEDZA o aktualnej ofercie banków oraz o ich możliwościach finansowania jest kluczem do najlepszej obsługi klienta! Dlatego nieustannie szkolimy się podnosząc swoje kompetencje. 

Ważne jest dla nas zachowanie wysokich standardów etycznych i zawodowych we wszystkim co robimy.

logo-obraz

Ty i Twoje potrzeby są dla nas na pierwszym miejscu

Zależy nam na tym, aby dostarczać Ci usług finansowych, które rozumiesz, których potrzebujesz i na które Cię stać, ponieważ działamy w sposób etyczny i odpowiedzialny.

Dlatego należymy do grupy ANG – firmy przyjaznej, odpowiedzialnej społecznie, zaangażowanej i szanującej zasady zrównoważonego rozwoju. Obecnie jest to największa i najprężniej rozwijająca się sieć doradców hipotecznych. Wybraliśmy ją ze względu na wartości, którymi kierujemy się w pracy i w życiu.

ang

Dzięki współpracy z ANG mamy stały dostęp do ofert wszystkich banków działających na polskim rynku, nieograniczony dostęp do szkoleń podnoszących kompetencje zawodowe oraz najlepsze wsparcie merytoryczne.

Plus, ważne jest dla nas to, że jest to organizacja, w której zamiast rywalizować, wspólnie pracujemy, współstanowimy i obdarzamy się wzajemnym szacunkiem.

 

logo-obraz

Chronimy to, co najważniejsze

Czas

Ponieważ jest to jedna z tych najcenniejszych rzeczy dla Ciebie, której nie możesz kupić. Wierzymy jednak, że można zaoszczędzić czas zlecając ekspertom wykonanie pracy, na której się nie znamy lub nie chcemy się znać.

Pieniądze

Jesteśmy prawdziwymi poznaniakami - w życiu zawodowym oraz prywatnym zawsze szukamy konstruktywnych oszczędności. Zleć nam obsługę kredytową i przekonaj się ile zaoszczędzisz na dobrze dobranym kredycie oraz jakie otrzymasz rabaty.

Spokój

Nikt nie lubi niepewności, a zwłaszcza w sprawach finansowych. Doskonale Cię rozumiemy i dlatego gwarantujemy Ci spokojny proces kredytowy gdyż jesteśmy praktykami z kilkunastoletnim stażem w branży. Nasza wiedza i doświadczenie gwarantują Ci proces kredytowy bez błędów, pomyłek i opóźnień wynikających z braków dokumentów.

logo-obraz

Poznajmy się lepiej

Ewa Marczak

„Jeśli lubisz to co robisz, zrób z tego zawód a nigdy nie będziesz musiała pracować ” – tak mi mówiła moja kochana babcia.

Moja praca jest dla mnie PASJĄ, źródłem radości i satysfakcji zawodowej. Już 19 lat pracuję w branży finansowej i nadal nie mam dosyć!

W pracy wykorzystuję swoje zdolności analityczne oraz organizacyjne. Mówią o mnie, że twardo stąpam po ziemi, i zawsze dopinam swego.

W 2001 roku, jeszcze w trakcie studiów, otworzyłam swoje pierwsze biuro pośrednictwa kredytowego na ul. Woźnej w Poznaniu. Po kilku latach dobrze prosperującą sieć franczyzowych biur kredytowych zostawiłam w rękach wspólnika by rozpocząć pracę dla Banku.

To były początki kredytów hipotecznych. Bank bardzo mi zaufał, wysoko stawiając poprzeczkę: do moich obowiązków należało rekrutowanie i szkolenie a także zarządzanie siecią doradców ds. kredytu hipotecznego w rejonie Wielkopolski oraz Kujaw. Z Raiffeisen Bank Polska SA odeszłam po 5 latach, by móc dalej się rozwijać.

Rozpoczęłam współpracę jako niezależny Broker Kredytów Hipotecznych najpierw z Open Finance SA, by zakotwiczyć się na dobre w ANG Spółdzielni Doradców Kredytowych, obecnie – Grupa ANG.  Ogromnie cenię sobie współpracę z Grupą ANG  – za to, że jest to organizacja, w której zamiast rywalizować, wspólnie pracujemy, współstanowimy i obdarzamy się wzajemnym szacunkiem.

Jestem też aktywną inwestorką na rynku nieruchomości. To właśnie tu odkryłam swoją drugą ogromną PASJĘ. Trafnie potrafię ocenić realny zysk z inwestycji już na etapie jej zakupu. Zajmuję się wyszukiwaniem nieruchomości z potencjałem, by poprzez przeprowadzony remont zyskały na wartości i by móc sprzedać je z zyskiem. W ostatnich latach przeprowadziłam kilkanaście generalnych remontów mieszkań w kamienicach, zarządzam też naszymi mieszkaniami na wynajem.

Sławomir Marczak

Kilkanaście lat w branży finansowej i uczestnictwo w tysiącach udanych transakcji, pozwoliło mi zdobyć ogromne DOŚWIADCZENIE w pozyskiwaniu kredytów dla klientów.

Do każdego klienta podchodzę indywidualnie, wnikliwie badając potrzeby, trafnie oceniając możliwości, tak by zaproponować najlepsze rozwiązania dostępne na rynku finansowym.

Mówią o mnie, że nie ma dla mnie kredytów niemożliwych do zrobienia. Specjalizuję się w kredytach hipotecznych i firmowych. Moimi mocnymi stronami są analiza, strategia, oraz skuteczność.

Z finansami związany jestem od 2007 roku. Początkowo zarządzałem pracą biura kredytowego OPEN FINANCE SA w Zielonej Górze, nie rezygnując jednak z bezpośredniej obsługi klienta.

Po kilku latach przeniosłem się do Poznania, gdzie nadal związany z finansami pracowałem dla Home Broker SA opiekując się zespołem doradców hipotecznych działających przy biurze pośrednictwa nieruchomości.

Doceniając możliwość najwyższych standardów obsługi klienta, kilka lat temu rozpocząłem współpracę z ANG Spółdzielnią Doradców Kredytowych. Obecnie jest to największa i najprężniej rozwijająca się sieć doradców hipotecznych. Dzięki współpracy z ANG mam stały dostęp do ofert wszystkich banków działających na polskim rynku, nieograniczony dostęp do szkoleń podnoszących kompetencje zawodowe oraz najlepsze wsparcie merytoryczne.

Dodatkowo wspieram Ewę w zarządzaniu spółką inwestującą w nieruchomości. W spółce tej zajmuję się analizą finansową inwestycji. Pilnuję budżetu oraz pomagam w zarządzaniu nieruchomościami na wynajem.

logo-obraz

A prywatnie

jesteśmy szczęśliwymi rodzicami dwóch całkiem dużych już dziewczynek :).

Nasz dom jest otwarty na gości, często pachnie świeżo pieczonym chlebem a dodatkowo mieszkają z nami piesek INDI oraz chomik LUNA.

Ewa i Sławek Marczak Marczak Finanse zapraszamy do biura

Jesteśmy ekopozytywni, także w pracy

Używamy papieru z makulatury

Planujemy wspólne działania logistyczne minimalizując ślad węglowy

Używamy żarówek energooszczędnych i oszczędzamy wodę

Działamy w wolontariacie oraz wspieramy podopiecznych schroniska w Gaju,

Przygotuj się do kredytu hipotecznego

Odbierz bezpłatnie e-booka. Piszemy o finansach oraz informujemy o naszej ofercie. Zawsze możesz zrezygnować z subskrypcji. Polityka Prywatności