Od 2013 roku jesteśmy częścią Grupy ANG SA, dawniej Spółdzielni ANG – ogólnopolskiej firmy pośrednictwa finansowego, wyróżniającej się wysokimi standardami etycznymi w sprzedaży produktów finansowych.

logo-obraz

Co to oznacza dla Ciebie?

Masz pewność, że stawiamy Twoje potrzeby na pierwszym miejscu

Wyjaśniamy

W jasny sposób tłumaczymy Ci wszystko nad czym razem pracujemy, tak abyś miał pewność, że umowy, które z nami podpisujesz są dla Ciebie bezpieczne.

Dobieramy

Współpracujemy z bankami i dobrze znamy ich procedury, wymagania i specyfikę. Dzięki temu możemy dobrać najlepsze dla Ciebie rozwiązania ze wszystkich dostępnych na rynku.

Usprawniamy

Dzięki naszej wiedzy, doświadczeniu oraz uprawnieniom decyzje stają się prostsze a procedury krótsze. Nie musisz sam przechodzić całego procesu i wymyślać koła od nowa.

logo-obraz

Jesteśmy dumni z bycia częścią grupy ANG

Finanse to poważna branża, a my chcemy być firmą przyjazną, odpowiedzialną społecznie, zaangażowaną i szanującą zasady zrównoważonego rozwoju. 

ANG Spółdzielnia jako piąta firma w Polsce i jedyna z branży finansowej otrzymała prestiżowy certyfikat B Corp.

Certyfikat oznacza, że przedsiębiorstwo jest mocno zaangażowane w realizację także pozabiznesowych celów i spełnia rygorystyczne normy społeczne oraz środowiskowe.

Ten certyfikat w ciągu 14 lat otrzymało tylko ok. 3400 firm na świecie.

Jest on prestiżowym wyróżnieniem przyznawanym firmom, które nie tylko deklarują odpowiedzialność, ale całą swoją działalnością udowadniają swój pozytywny wpływ na otoczenie. 

logo-obraz

Zapraszamy do kontaktu

Zadzwoń, porozmawiamy o tym jak możemy wesprzeć Twój projekt. Możemy też umówić się na spotkanie w naszym biurze przy filiżance aromatycznej kawy