logo-obraz

Stawiamy na współpracę

Wierzymy, że dzięki kooperacji różnych branż około kredytowych zyska przede wszystkim nasz klient, a dzięki temu, że kierujemy się wysokimi standardami etycznymi i zawodowymi w naszej pracy, nasza społeczność jest wyjątkowa.

Ponadto wszystkie usługi współpracujących z nami ekspertów, objęte są specjalnymi rabatami

Poznaj nasz Power Team:

Ekspert Kredytowy z 18-letnim doświadczeniem w branży finansowej. W swojej karierze zawodowej przeszła przez wszystkie szczeble bankowości. Najlepiej czuje się w pracy z klientem indywidualnym, specjalizuje się w kredytach hipotecznych. Jest kreatorem najkorzystniejszych rozwiązań finansowych dla swoich klientów. Od kilku lat z dużym powodzeniem inwestuje w rynek nieruchomości. Remonty to jej nowa pasja.
Sławomir Marczak Ekspert Kredytowy Marczak Finanse
Ekspert Kredytowy z ogromnym doświadczeniem w branży bankowej. Od zawsze pasjonat ekonomii i Excela. Najskuteczniejszy doradca kredytowy, zawsze punktualny i skrupulatny. Sławek w pracy zawodowej ceni sobie wiedzę oraz relacje osobiste. Specjalizuje się w kredytach hipotecznych. Świetnie czuje się w obsłudze finansowej firm, potrafi doradzić najkorzystniejsze a zarazem najskuteczniejsze finansowanie.
Agentka nieruchomości, która w swojej pracy łączy spojrzenie pośredniczki oraz aktywnej inwestorki. Rozumie, jak ważną potrzebą jest chęć posiadania własnego mieszkania, ale i doskonale zna stronę biznesową nieruchomości. Daj się zaskoczyć jakością w pośrednictwie. Transparentny sposób współpracy, fachowe podejście i innowacyjny marketing nieruchomości. Będziesz w dobrych rękach.
Rzeczoznawca majątkowy, od wielu lat związany z rynkiem nieruchomości, prowadzi biuro projektowo-usługowe „real-liver”. W swojej pracy zajmuje się wyceną obiektów, czyli oszacowaniem wartości rynkowej nieruchomości, głównie na potrzeby banków pod zastaw hipoteki. Wycena zawsze jest wykonywana na bazie oceny stanu nieruchomości.
Broker Ubezpieczeniowy, Małgosia prowadzi Sukurs centrum ubezpieczeniowo-finansowe. Doskonale obsługuje klientów dzięki dogłębnej znajomości branży ubezpieczeniowej i szerokiej gamie rozwiązań jaką może zaoferować swoim klientom. Zawsze dopasuje rozwiązania idealne dla tych, którzy szukają tańszej opcji ubezpieczeń jak i tych, którzy szukają rozwiązań premium.
Projektantka wnętrz, certyfikowany design coach i specjalistka od psychologii designu. Autorka książki „Czy z tym domem mi do twarzy? – czyli jak urządzać wnętrza w zgodzie z psychologią designu”. Jej misją jest szerzyć pewność siebie i radość, a także inspirować do posiadania tętniącego życiem, fascynującego i oryginalnego domu. Agnieszka świetnie rozumie potrzeby klienta, przekładając je na udane projekty.
Projektantka wnętrz Agnieszka jest autorką książki ,,Od inspiracji do aranżacji. Czyli jak pięknie mieszkać”. Przez ostatnich 14 lat stworzyła setki projektów wnętrz dla klientów w Polsce i za granicą. Dzieli się wiedzą i doświadczeniem na swoim blogu i kanale YT Studio Atoato. Agnieszka wie doskonale, jakie wątpliwości i problemy mają klienci. Nieprzespane noce, strach przed niespodziankami na budowie czy niewystarczające środki na remont. Dlatego opracowała system budżetowania i briefingu, który pomaga w łatwy sposób przejść każdemu przez zawiłości aranżacji wnętrz.
Generalny wykonawca: remonty, przebudowy oraz aranżacja mieszkań. Asia i Marek wspólnie tworzą wnętrza w których klienci odnajdują swój dom. Do każdego zlecenia podchodzą z ogromnym zaangażowaniem i pasją. Z nimi remonty, przebudowy oraz aranżacja mieszkań i domów stają ciekawą przygodą a nie przykrą niespodzianką. Prywatnie są rodzicami trójki dzieci w wieku od 4 do 11 lat, więc logistykę, negocjacje oraz twarde zarządzanie mają w małym palcu.
Radca prawny, mediator sądowy, ekspert od dotacji z UE .Od ponad 10 lat skutecznie udziela wsparcia prawnego i biznesowego swoim klientom. Prowadzi Kancelarię Prawną MED-LAW, zajmując się kompleksową obsługą prawną przedsiębiorców. Udziela porad prawnych we wszelkich aspektach prowadzenia biznesu. Pozyskuje dla klientów dofinansowanie zewnętrzne na rozwój ich firm, realizację nowych projektów inwestycyjnych i szkoleniowych, w szczególności w zakresie funduszy z programów UE.
Projektantka wnętrz Magda od 4 lat prowadzi własną firmę zajmującą się aranżacją wnętrz – BEST Design. Jest specjalistką od wyczarowywania brakujących przestrzeni. Klienci cenią ją za indywidualne podejście i umiejętność słuchania. Ponad własną satysfakcję z projektu stawia zadowolenie klienta. Prywatnie mama Hani i Tadzia. Miłośniczka podróży i warzyw. 🙂

Profesjonalne odbiory mieszkań i domów – firma, która chroni interesów nabywców nieruchomości. Oprócz odbiorów technicznych i pomocy prawnej na rynku pierwotnym i wtórnym wykonują jeszcze inne usługi, m.in.
sprawdzenie ekipy wykończeniowej, audyt działki, badanie termowizyjne.

logo-obraz

Zapraszamy do kontaktu

Zadzwoń, porozmawiamy o tym jak możemy wesprzeć Twój projekt. Możemy też umówić się na spotkanie w naszym biurze przy filiżance aromatycznej kawy